Hotel Potštejn Zámek Potštejn

Zámek Potštejn je nově zrekonstruovaný barokní zámek rodinného stylu z 18. století, který mimo jiné nabízí ubytování pro 18 osob v nadstandardně vybavených zámeckých pokojích a luxusních apartmá. Zámecký hotel je svou nevšední atmosférou určen milovníkům romantiky, firmám, ale i rodinám s dětmi.

Hotel Zámek Potštejn
Na zámku Potštejn v Potštejně jsou vhodné prostory pro pořádání kongresů, školení i firemních večírků až pro 150 osob. Dále hotel nabízí ajurvédské, čínské masáže a soukromé večeře v zámeckém salónku. Možnost využití soukromých prohlídek zámku, sklepení, zámecké kavárny s dětskou hernou či přilehlého parku v anglickém stylu.

Potštejn ubytování na zámku
Zkusili jste již spát jako kníže nebo kněžna přímo na zámku? Ubytování na zámku je nezapomenutelný zážitek. Hotel Zámek Potštejn nabízí jednotlivé pobyty i zážitkové balíčky. Příjezd od 14 hodin, odjezd do 12 hodin.

Nadstandardně vybavené zámecké pokoje jsou situovány v druhém poschodí zámecké budovy. Celé patro je zcela nově zrekonstruováno, hotel tak svým vybavením nemá v širokém okolí konkurenci. Zámecké pokoje jsou vybaveny intarzovaným nábytkem, gobelíny a překrásnými závěsy barokního typu. Stylová zrcadla, dobové osvětlení a vysoce leštěné obklady umocňují atmosféru. K vybavení každého pokoje patří LCD televizory, minibar, trezor.

Hotel Zámek Potštejn - gastronomie 
Snídaně jsou zajišťovány v zámecké cukrárně formou bufetu nebo donáškou na pokoj. Ostatní jídla hotel Zámek Potštejn nabízí v přilehlé restauraci nebo při objednávce přímo v zámeckém salónku.

Hotel Zámek Potštejn - zámecká cukrárna
Stylová zámecká cukrárna na nádvoří zámku Potštejn a také i ve zrekonstruovaných přízemních místnostech Potštejnského zámku Vám nabízí domácí zákusky vyrobené v zámecké cukrárně, vynikající poháry, kávu z Frolíkovy ruční pražírny na všechny způsoby i pravou horkou čokoládu. Ti nejmenší ocení nabídku vynikající kopečkové zmrzliny a pro všechny, kdo si chtějí zámeckou pohodu ještě více zpříjemnit, je v nabídce řada alkoholických i nealkoholických míchaných nápojů.

Hotel Zámek Potštejn zážitky 
Nově zrekonstruovaný zámek Potštejn nabízí mnoho zajímavých atrakcí a kulturních zážitků jako např. klasické prohlídky zámeckých interiérů, "Bubákov", zábavné prohlídky v barokních kostýmech pro děti i dospělé, noční prohlídky s jemně lechtivým nádechem, "Pohádkov", zámeckou cukrárnu, ubytování přímo na zámku, zámecký park, svatební obřady a mnoho dalšího.

V sousedství zámku se nachází zámecký park, který v minulých letech prodělal rozsáhlou revitalizaci. Skvostem celého parku je růžová zahrada, jež Vám zajisté poslouží k relaxaci a umocní romantickou atmosféru.

Dovolená hotel Zámek Potštejn okolí
V docházkové vzdálenosti od hotelu Zámek Potštejn v Potštejně se nachází také hrad Potštejn a zřícenina hradu Velešov. Navštívit můžete také Muzeum krajky ve 4 km vzdáleném Vamberku nebo Zámek Doudleby nad Orlicí (5 km). Dále do 10 km z Vaší základny hotelu Zámek Potštejn můžete obdivovat zámek Kostelec nad Orlicí, hrad Litice nad Orlicí,  Muzeum hraček nebo Zámek Rychnov nad Kněžnou.

Hotel Potštejn Zámek Potštejn - K hotelu přísluší parkovištěHotel Potštejn Zámek Potštejn -  je k dispozici připojení na internetHotel Potštejn Zámek Potštejn -  je k dispozici letní terasaHotel Potštejn Zámek Potštejn - disponuje kavárnouHotel Potštejn Zámek Potštejn - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Potštejn Zámek Potštejn - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Potštejn Zámek Potštejn - Pokoje jsou vybaveny televizoremADRESA
Hotel Zámek Potštejn, Jarníkova 1
Potštejn 51743 Česká Republika
Hotel-Potstejn-Zamek@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Zámek Potštejn ubytování Potštejn Aktuální počasí mlha

Doporučte tyto stránky: